Duyurular

ÜSİMP PATENT FUARI’16

 

ÜSİMP PATENT FUARI’16

 

8-9 Kasım 2016

 

2015 yılında; 17 TTO, 11 destekleyici kurum ve 500’den fazla katılımcısının gücüyle 130 patentli teknolojinin sergilendiği ÜSİMP Patent Fuarı bu yıl 2. Kez  8-9 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul’da Harbiye Askeri Müzesinde düzenleniyor. 

 

Teknoloji Transfer Ofisleri’nin (TTO) teknoloji portföylerini, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtım süreçlerinde destek olmak, sinerji ortamı yaratmak ve üniversite ile yatırımcıların tek bir noktada buluşmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek olan patent fuarı, 100'den fazla buluşu sanayiye tanıtacak. Fuarda yer alacak tüm buluşlara buradan ulaşabilir ve online toplantı talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ayrıca; ÜSİMP PATENT FUARI 2016'da;

·  Patentli Teknolojiler Sergisi

·  Patentli Teknoloji Sunumları (TechShowCase)

·  Fikri Mülkiyet Temelli Ticarileşmiş başarı örnekleri (CommTech)

·  Paneller

·  B2B - İkili Görüşmeler (Patent sahipleri ve firmalar/yatırımcılar arasında)

·  Stantlar (Teknoloji Transfer Ofisleri, Patent Vekil Firmaları, Üretici Firmalar) yer alacaktır.

Taslak program, fuara katılacak teknolojiler ve daha fazla detay için http://www.usimppatentfuari.org.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Fuarda patentlerinizi sergilemek ve stantlı katılımcı olarak yer almak isterseniz usimp@usimp.org.tr adresine talepte bulunabilirsiniz. Stantlı katılım ve sponsorluk koşulları için Sponsorluk Dosyasını inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi olarak katılım için şu linkten KAYIT olmanız gerekmektedir. 

 

Katılımlarınızı bekleriz.