Duyurular

Global Cleantech Innovation Programme 2015 (GCIP) Jüri Çağrısı

"Gelecek Vaat Eden Temiz Teknoloji İş Fikirlerini arıyor, kaynak sağlıyor ve teşvik ediyoruz" sloganı ile 2014 yılında başlayan Global Cleantech Innovation Programme, GCIP, başta Eğitim ve Mentorluk desteği olmak üzere çok özel fırsat ve imkanları girişimcilere geçen yıl boyunca sunmuştur. GCIP-2014 Mezunları, akademi, özel sektör, iş ve finans dünyası temsilcileri tarafından kendilerine sunulan iletişim ağına daha şimdiden sahip olmuşladır. Bu sayede temiz teknoloji iş fikirleri artık ticarete dönüşmeye başlamıştır!

GCIP-Türkiye ise yoluna devam ediyor. İkinci yılında, "Temiz Bir Gelecek İçin bir adım daha atıyoruz!" sloganı ile yeniden başlıyor.

Temiz Teknoloji gönüllüleri ve girişimcilerini GCIP-2015'e fikir, ürün ve projeleri ile 20 Mayıs 2015 tarihine kadar başvurmaya davet ediliyor. GCIP-2015, bu yılda başta paydaş, destekçi ve gönüllülerinden oluşan profesyoneller ekibi ile tanışma ve çalışma imkanı olmak üzere, maddi ve manevi unsurlardan oluşan çok sayıdaki desteği girişimcilere sunuyor.

www.turkey.cleantechopen.org

Dünyanın en kapsamlı temiz teknoloji platformunun Mentor ve Jüri Kürsülerinde siz de yerinizi alabilirsiniz!

Bilgi, Birikim ve Deneyiminizle yön verin, destekleyebilirsiniz. Hem yeni girişileri hızlandırabilir, hem de sürdürülebilirliğe katkı sağlayabilirsiniz.

Sürece katılmak için sadece aşağıdaki adrese kayıt olmanız yeterli. Son Katılım 1 Haziran 2015 tarihidir. 

www.cleantechopen.com/turkey

Mentor ve Jüri Bilgilendirme broşürü 2015 için tıklayınız

GCIP-2015’ mentor ve juri bilgilendirme için başvuru yapan araştırmacılarımız ayrıca DETTO’ya detto@deu.edu.tr üzerinden bilgi vermeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla

Dokuz Eylül Teknoloji Transfer Ofisi