Duyurular

BAMBU YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ARIYOR

Sen de Sağlıktan Kimyaya, Elektronikten Çevreye kadar tüm disiplinlerde teknoloji ve araştırma & geliştirme ile değer katacağın iş fikrini

http://detto.depark.com/hizlandirici_basvuru.php linki üzerinden paylaş, seçkin iş fikirleri arasına gir,

BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi’ndeki Yerini Al.

Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2018, Pazartesi - 17.30

BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi (DEPARK  Alfa Binası, Tınaztepe Kampüsü)

Girişimcilerin fikirlerini, düşüncelerini ve hayata geçirmek istedikleri projelerini geliştirebilmeleri için hibe programlarından yararlanma, fikri mülkiyet ve şirketleşme gibi konularda danışmanlık ve mentorluk desteklerini almalarını sağlayan, öğrenme ve uygulama sistemlerini içeren merkezdir.

Hızlandırıcı Nedir?

Ön kuluçka ve kuluçka merkezlerinde, genellikle iki ya da üç aylık programlar dâhilinde gerçekleştirilen, başlangıç aşamasındaki girişimci adaylarına temel girişimcilik eğitimleri, ofis alanı, yoğun mentorluk sağlayan programlardır.

Ön Kuluçka Nedir?

Kuluçka öncesinde iş fikirlerinin pazarda uygulanabilirliğinin test edildiği ve risklerin azaltıldığı bir ortamdır. Ön kuluçka, finansal risk taşıyan, pazar potansiyelinin belirlenmesi ve ekip yetkinlikleri gibi konularda eksiklikler yaşayan, sermaye ihtiyacı olan potansiyel girişimcilere çözüm önerileri ve yol haritaları sunar. Yeni bir iş geliştirme sürecinin başlangıç noktasıdır.