Duyurular

Internet Of Things İzmir

Değerli Ekosistem Paydaşımız ;

Geleceğin teknolojilerine ev sahipliği yapmakta olan İzmir, kısaca IoT (Internet of Things) olarak ifade edilen Nesnelerin İnterneti konusunda alanında birbirinden değerli konuşmacıları misafir etmeye hazırlanıyor. 3-4 Mart 2016 tarihlerinde iki gün sürecek olan proje maratonunda (hackathon) katılımcılar, belirlenecek konularda yazılım projelerini geliştirerek mentor desteği ile jüri önüne çıkacak ve projeleri için finansman sağlamaya çalışacaklardır.

04 Mart tarihinde proje maratonu ile eş zamanlı olarak düzenlenecek “IoT Izmir Nesnelerin İnterneti Zirvesi kısmında, başta Standford Üniversitesi- Sudha Jamthe, TÜBİTAK-Oğuz İçoğlu, Türkiye Bilişim Vakfı- Faruk Eczacıbaşı, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı- Cengiz Ultav, ULAKBİM Başkanı Mehmet Mirat Satoğlu, IBM-Jale Akyel, General Electric-Ussal Şahbaz, Intel- Tunç Özgül, Siemens-Hakan Mavruk, Ericsson-Adnan Pekdemir'in katılımı ile "IoT İzmir" Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü'nde ve DEPARK Beta Binası'nda gerçekleşecektir.

Program ile ilgili detaylı bilgiye https://iotizmir.splashthat.com/ adresinden ulaşılabilmektedir. 

IoT İzmir Zirvesine kayıt için : https://goo.gl/0TgNyC

IoT İzmir Proje Maratonuna (hackathon) kayıt için : https://goo.gl/vZd3yn

Birebir görüşmeler (U2B/B2B)* için : https://goo.gl/IFAvvL

*(U2B : Akademisyen/ İş dünyası görüşmeleri)

*(B2B : İş dünyası/ Birebir görüşmeleri)

3-4 Mart 2016'da düzenlenecek IoT İzmir Nesnelerin İnterneti Zirvesi'nde sizi misafir etmekten ve birlikte zirveye tanıklık etmekten onur duyarız. 

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat ÖZGÖREN

Yönetim Kurulu Başkanı

DEPARK Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme A. Ş.

LCV:  Ezgi GÜLAY  / ezgi.gulay35@gmail.com / 0 549 349 90 23 – 0 505 304 97 22

          Nevzat KILIÇ / nevzat.kilic@deu.edu.tr