Duyurular

GLOBAL CLEANTECH INNOVATION PROGRAMME

Küresel işbirliği arayışına cevap olarak doğan Global CleantechInnovationProgramme( GCIP), temiz teknoloji alanlarında faaliyet gösteren tüm girişimcileri geleceği şekillendirecek sürdürülebilir üretim gerçekleştirmeleri ve girişimlerini hızlandırmaları yolunda kaynak sağlayarak desteklemektedir.

Yenilenebilir Enerji, Enerji Verimliliği, Atıktan Enerji Üretimi, Su Verimliliği ve Yeşil Binalar kategorilerinde yeni bir fikri olan, bir ürün geliştirmeye çalışan ve/veya geliştirdiği ürünü pazara ulaştırmaya çalışan KOBİ niteliğindeki işletmelerin yanısıra tüm girişimci, akademisyen ve araştırmacılar katılabilmektedir. GCIP’ye başvuru için en az iki kişiden oluşan bir takım kurmanız gerekmektedir.

Her girişimci programa tek bir kategoride ve sadece tek bir fikir ile katılabilir ancak takımın farklı üyeleri diğer kategorilere de başvuru yapabilir.

Sürdürülebilir bir gelecek için, temiz teknoloji alanlarında geleceği şekillendirecek fikirleri olan bir girişimciyseniz hemen başvurun,  fikirlerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatını kaçırmayın.

Program ile ilgili detaylı bilgiye www.turkey.cleantechopen.org bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2016