Duyurular

Horizon

Değerli Araştırmacılarımız,

Ufuk 2020 Programı Sosyo-Ekonomik ve Beşeri Bilimler Alanı ulusal irtibat noktaları Sonay AYDIN ve Burcu GÖĞÜŞ DOĞAN’ın katılımıyla ikili görüşme etkinliği, 02 Haziran 2016 Perşembe günü Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi DEPARK BETA Binası’nda gerçekleşecektir.

Bu kapsamda özellikle Eğitim Bilimleri (özellikle fen ve matematik alaninda), Eğitim Teknolojileri, Kadın Çalışmaları, İktisadi ve İdari Bilimler,  ve Etik Çalışmalar konusunda araştırma yapan ve proje fikirleri olan araştırmacılarımızın, TÜBİTAK Ulusal İrtibat Noktaları 20 dakikalık görüşmeler yapması sağlanacaktır. Bu görüşmeler sırasında ilgili alana yönelik fikirleriniz ve çalışma alanınız doğrultusunda, Ufuk 2020 genel bilgiler ve aşağıda bağlantıları verilen çalışma alanlarına yönelik detaylı görüşmeler yapılması planlanmaktadır.

“Toplum ile ve Toplum için Bilim” 2016-2017 Çalışma Programı için tıklayınız.

“Değişen Dünya’da Avrupa, Kapsayıcı, Yenilikçi ve Yansıtıcı Toplumlar” 2016-2017 Çalışma Programı için tıklayınız.


Başvuru için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://goo.gl/forms/pnwjqNZZ8bezTtHp1

NOT: Birebir Görüşme seanslarının sınırlı sayıda yapılabilmesi sebebiyle katılmak isteyen araştırmacılarımızın ivedilikle başvuru yapması önemlidir. Görüşme için başvuru yapanlara daha sonrasında zaman ayarlaması için ikinci bir e-posta gönderilecektir.