Hızlandırıcı ve Önkuluçka Başvuru Formu

BAŞVURULAR KAPANMIŞTIR !


DEPARK YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ARIYOR!DEPARK, Teknoloji ve Ar-Ge Tabanlı İş Fikri Olan Yeni Girişimcilerini Arıyor!

Sen de Sağlıktan Kimyaya, Elektronikten Çevreye kadar tüm disiplinlerde teknoloji ve araştırma & geliştirme ile değer katacağın iş fikrini paylaş, seçkin iş fikirleri arasına gir, BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi’ndeki yerini al.

Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2018, Pazartesi saat 17.30BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi (DEPARK Alfa Binası, Tınaztepe Kampüsü)
Girişimcilerin fikirlerini, düşüncelerini ve hayata geçirmek istedikleri projelerini geliştirebilmeleri için hibe programlarından yararlanma, fikri mülkiyet ve şirketleşme gibi konularda danışmanlık ve mentorluk desteklerini almalarını sağlayan, öğrenme ve uygulama sistemlerini içeren merkezdir.

Hızlandırıcı Nedir?
Genellikle üç aylık programlar dahilinde başlangıç aşamasındaki girişimci adaylarına temel yaşam giderleri, ofis alanı ve yoğun mentorluk sağlayan kuluçka merkezleridir.

Ön Kuluçka Nedir?
Kuluçka öncesinde iş fikirlerinin pazarda uygulanabilirliğinin test edildiği ve risklerin azaltıldığı bir ortamdır. Ön kuluçka, finansal risk taşıyan, pazar potansiyelinin belirlenmesi ve ekip yetkinlikleri gibi konularda eksiklikler yaşayan, sermaye ihtiyacı olan potansiyel girişimcilere çözümler sunar. Yeni bir iş geliştirme sürecinin başlangıç noktasıdır.


NOT: Hata ile karşılaşmamak için formu doldururken ÖZEL YAZI KARAKTERLERİ (Tek tırnak işareti, çift tırnak işareti, soru işareti vb.) kullanılmaması önemle rica olunur.